Mersin +90 324 231 31 31
Vancouver, BC

CIPURATUR.COM hep yanınızda...

            cipuratur.com araçılığıyla birbirinden seçkin ve tatil mekanlarının en gözde olanları sizler için seçilmekdedir ve en ekonomik şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonlarınızda Dünya'nın ve Türkiye'nin neresinde olursanız olun, cipuratur.com'un yaygın hizmet ağı sayesinde bütün konaklama hizmetlerinden faydalanabilir, rezervasyon ve konaklama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Erken rezervasyon hizmetleri sunan otellerde tatil yapmak ve bu saye de ucuz tatil gerçekleştirmek, son yılların en popüler tatil organizasyonları arasında yer almaktadır. Siz de erken rezervasyon sayesinde tatilden aldığınız keyfi ikiye katlayabilir; ayrıcalıklı bir tatil geçirebilirsiniz.

            cipuratur.com ile erken rezervasyon avantajlarından gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Fuar katılımlarınız için de bölge fark etmeksizin anlaşmalı zincir otellerimizle otel rezervasyonunuzu istediğiniz tarih aralıklarında sağlayıp, zaman kaybınızı önlüyoruz. Otel rezervasyonunuz yapıldıktan sonra süresini uzatmak istediğinizde sizi yormadan rezervasyonunuzdaki ilgili değişikliği kısa bir sure içerisinde tamamlıyoruz. Yine konakladığınız oteli değiştirmek istediğinizde otel ile anlaşmamıza ve rezervasyon şartlarına da uyarak otelinizi değiştiriyoruz. Fuar, tatil, yılbaşı, Bayram, balayı amaçlı seyahatleriniz için acentamız size en uygun programı talebiniz doğrultusunda oluşturuyor.

            Dünyanın dört bir köşesine ulaşabileceğiniz cipuratur.com'un Yurt Dışı Tur alternatifleriyle farklı kültürleri keşfederken, unutulmaz anlar yaşayacaksınız. cipuratur.com'un yurtdışı turlarıyla dünyanın popüler bölgelerini sizlere hazırladığı paketlerle cazip hale getirmeye devam ediyor. Birbirinden farklı şehirlere ve ülkelere hazırlanan turlar sayesinde; tatiliniz kültürel zenginlikler içinde geçecek. Paris, Roma, Amsterdam, Dubai ve Batum turları yılın nerdeyse tamamında sizlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca; Orta Avrupa, Balkanlar, Barselona, Londra ve Klasik İtalya turları gibi birçok tur programı sizleri bekliyor cipuratur.com olarak günümüzün en popüler seyahat konseptlerinden biri olan Gemi (Cruise) Turlarını siz değerli misafirlerimizle buluşturuyoruz.

            Dünyanın dört bir yanına ulaşan lüks gemiler ile seyahat etmeye hazır mısınız ? Tatiliniz bu su üstü otellerde konfor, kalite ve ihtişam içerisinde geçsin. Gemi turlarına katılarak kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın. Erken rezervasyon dönemleri ile, sizlere tatil planınızı daha uygun yapma fırsatı sunan cipuratur.com'un, sizi ve sevdiklerinizi bu yeni tatil trendine davet ediyor. Gelin bir de dünyayı denizden keşfedelim...

CIPURATUR.COM
Atos Turizm Seyehat Acentası Firmasıdır.

 

CIPURATUR.COM HEP YANINIZDA

cipuratur.com'un yaygın hizmet ağı sayesinde bütün konaklama hizmetlerinden faydalanabilir, rezervasyon ve konaklama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


      Acenta No: A-4171

 
URA MEDYA